Twój wybór - trzy możliwości

Zapraszamy do skorzystania z jednej z dostępnych opcji dostarczania i odbioru wykonywanych usług

Szybko –  pralnia główne miejsce wykonywania usług
Zapraszamy bezpośrednio do  naszej siedziby w której wykonywane są  na miejscu wszystkie usługi Dostarczając bezpośrednio do miejsca wykonywania usług macie Państwo pewność wykonania szybkiej  kompleksowej usługi.

Zobacz gdzie jesteśmy  tu…….

Blisko –   w jednym z punktów przyjęć i odbioru
Mogą Państwo  oddać rzeczy do prania czyszczenia w  jednym z punktów  przyjęć i odbioru zlokalizowanych w blisko was  w wybranych miejscowaościach.  Nasz transport dwa razy w tygodniu  odbiera i dowozi usługi do punktów

Lista punktów patrz:

Wygodnie – usługa na telefon
Pranie na Telefon, to propozycja, która wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasz kierowca odbierze od Państwa w umówionym terminie rzeczy do prania i dostarczy w wygodnym czasie z powrotem. Opłata  za odbiór  i dowóz zgodna z obowiązującym cennikiem.


Nasz system polega na działaniu wielotorowym przez co jesteśmy blisko Ciebie, abyś mógł zaoszczędzić swój czas i pieniądze.
Masz do wyboru kilka wariantów dostarczania i odbioru, różne poziomy cenowe oraz wiele ciekawych promocji i program zbierania punktów.

1. Dostarczasz i odbierasz 
Dostarczasz i odbierasz bezpośrednio w naszej placówce w DG. Dostarczasz do godz.10.00 odbierasz w tym samym dniu, lub w trybie ekspress w ciągu 2 h. 
Pracujemy :
poniedziałek  8,00 – 16,30
wtorek            8,00 – 16,30
środa              8,00 – 16,30
czwartek       8,00 – 17,30
piątek             8,00 – 16,30


2. Dostarczasz  a my dowozimy
Dostarczasz a my dowozimy pod wskazany adres w dogodnych dla Ciebie godzinach.
Miasta obsługiwane : Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Katowice.


3. Dostarczasz i odbierasz w punktach przyjęć 
Możesz oddać i odebrać do jednego ze 70 punktów przyjęć.  Punkty przyjęć zlokalizowane są w placówkach handlowych na terenie woj. Śląskiego i Małopolskiego , działają jako nasi partnerzy i pośredniczą w usługach.


4. Na telefon
Dzwonisz zamawiasz , my zajmiemy się wszystkim odbierzemy i dostarczamy pod wskazany adres. Miasta obsługiwane:  Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Katowice.


5. Abonament
abonamentem zyskujesz do 40% upustu, my  zajmiemy się wszystkim. Systematycznie odbieramy i dostarczamy pod wskazany adres w określone dni . Wystarczy złożyć stałe zlecenie.


Pamiętaj że jesteśmy elastyczni i otwarci na twoje potrzeby i propozycje !

Z technologią czyszczenia i prania odzieży, farbowania odzieży skórzanej, czyszczenia dywanów zapoznasz się w zakładce: pytania i odpowiedzi . Znajdziesz tam również odpowiedzi i zalecenia dot. korzystania z naszych usług oraz terminy realizacji.  Dodatkowych informacji udzielą Ci nasi pracownicy pod nr. tel. 32 307 7716 (telefon stacjonarny)